Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

CHS SHIH-TZU & Úprava psů & Alternativní terapie

 

        Novinky 2012

stránky se snažíme aktualizovat pravidelně....avšak občas nezbývá času.......nicméně největší novinky o nás najdete  na FACEBOOKU!

30.5.2012 Po dlouhé době se dostávám k mini aktualizaci a tomu nejdůležitějšímu, co se v naší stanici událo za poslední měsíce. Neb z osobních i pracovních důvodů opravdu nebylo času ani nálady pracovat na webu.

 

Na novinové stánky se právě dostalo aktuální červnové číslo časopisu PES PŘÍTEL ČLOVĚKA / měsíčník s letitou tradicí, oblíbený především u profesionálních kynologů, ale i laické veřejnosti z řad běžných ,,pejskařů"/ Nedávno jsem byla oslovena redaktorkou tohoto časopisu, která si na našich stránkách našla článek o naší Nelince a jejím příběhu a našich strastech s kdysi prodělanou boreliozou a požádala mne, zda-li by mohla můj článek uveřejnit v dalším čísle časopisu PES, kde se chystá velké téma o klíšťatech. Má odpověď byla samozřejmě ANO, jelikož už jsem jednou byla oslovena a požádána o spolupráci na článku a portrétu plemene shih-tzu, tak mne potěšilo, že i tento můj článek po letech uvidí i široká veřejnost a nejen návštěvníci našich stránek a že z mých zkušenností a zážitků mohou čerpat i další lidé, kteří se třeba s touto zrádnou nemocí u svých mazlíčků momentálně trápí.

 

Další novinky jsou z výstav:

Pojizerská výstava Mladá Boleslav

Iveko-Dog Showman Imperial Bohemia- Velmi nadějný 1

JCh. Charismatic Denise Imperial Bohemia- Výborná 1, Vítěz mezitřídy, Krajský vítěz,

Ch. Anabell Imperial Bohemia- Výborná 1 , Nejlepší veterán! Nastartován veterán šampion CZ!

 

Klubová výstava Shih-tzu klubu ČR

Iveko-Dog Showman Imperial Bohemia - na své 1. výstavě ve třídě dorostu: Velmi nadějný

 

Další novinky se týkají sekce úpravy psů...kde časem přibydou určitě změny pracovní doby i upravovaných plemen.

 

 

 

 

10.2.2012 NOVINKY v našich službách! V sekci úprava psů najdete nový odkaz na novinky, kde se budete dozvídat novinky, inovace, tipy a akce v našich službách:-)

 

1.1.2012 Aktualizace sekcí: štěňátka, úspěchy a úprava psů- kde byl vložen nový aktuální ceník pro rok 2012 Přejeme všem našim přátelům, známým, klientům a návštěvníkům těchto stránek úspěšný vstup do roku 2012!!!

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

13.11.2011 Přidány výsledky z CACIB Praha

Vloženy nové aktuální fotografie a čerstvé video našeho posledního a velmi povedeného klučíka na prodej!!!!!! 

 

7.11.2011 Dnes odcestoval do nového domova náš malý Italian- přejeme mu mnoho štěstí a lásky od nového páníčka!!!!! Na prodej máme posledního nádherného chlapečka!!!!

Nové fotky a video v sekci štěňátka - 2 krásní kluci volní na prodej!!!!!!!!!!!

16.10.2011 Skvělý výstavní víkend pro naše ,,dvojčátka" Christiana a Denisku!!!!!

Dio v sobotu v Paskově - CAJC z 5ti psů!!!! Deniska v neděli taktéž CAJC ze 4 fen navíc BOJ a dokončen český junior šampion!

9.10.2011 Aktualizovaná sekce štěňátek....malý ,,Igi" již odcestoval do nového domova a 2 krásní kluci jsou ještě volní a na prodej

 

17.9.2011 Naše štěňátka již mají svá jména a 2 kluci jsou ještě volní a na prodej...podívejte se na jejich aktuální fotky v 7mi týdnech.

 

9.9.2011 - Nové fotky v sekci štěňátka- kluci byli prvně venku a ve svých 5ti týdnech si to moc užili !!!!  foto najdete ZDE

17.7.2011 CAC Mladá Boleslav - Deniska další CAJC do sbírky :-)

 

7. 7.2011 Aktualizace sekce úspěchy- super úspěchy našich odchovů na výstavách!!!!+ doplněny fotky - podívejte se zde

A další novinkou je, že budeme mít miminka!!!!! Ano...máme to potvrzené...očekáváme náš jubilejní 10. vrh I a moooooc se na něj těšíme počátkem srpna :-)

 

16.5.2010 Krásný úspěch v Bratislavě!!!! V sobotu si Deniska dokončila slovenského junior šampiona!!!!!! Získala CAJC+ kvalifikaci na Cruft´s a také byla v užším výběru na BIS mladá fena! Francis pro změnu v neděli zabodovala v Praze, kde získala CAC

více info ZDE

17.4.2011 CAC Ostrava- povedený víkend!!!! Více ZDE

Přidáno nové zboží do e-shopu..nové hřebeny a nové elastické natáčky

26.3.2011 Úžasný výstavní víkend na Slovensku! Denisčina premiéra ve třídě mladých dopadla nad všechna má očekávání!

Více ZDE

 13.3.2011

V poslední době se nám množí negativní připomínky na markantní zdražení  aromakosmetiky- upozorňujeme...že zdražení není z naší strany!!! ale ze strany přímo výrobce této značky a s tím bohužel nemůžeme nic udělat! / Ceny, které musíme dodržovat si můžete ověřit přímo na stránkách :http://www.aromafauna.eu/

Rozšířen sortimen E- shopu v sekci kartáče - přidány nové typy kartáčů, hřebenů a kleštiček- podívejte se ZDE

6.3.2011 Dnes slaví své 4. narozeniny naše ,,Fíbinka" alias Brilliant Star Imperial Bohemia a zároveň slaví i její loňské dětičky....z vrhu H, které se jí narodili právě v den jejich narozenin.

Dostali jsme krásné přáníčko od jednoho ze synáčků- Herbieho a jeho paničky, kteří přejí krásné narozeniny všem sourozencům!

11.2.2010 CACIB Brno...naše výsledky, povídání, fotky a video...ZDE

03.2.2011 Malá fotogalerie ...jak málo stačí k tomu, aby srst vypadala lépe...aneb zastřižení konečků u shih-tzu :-) Na fotce, kterou si po kliknutí můžete zvětšit - je vidět srst před a pak v detailech po zástřihu. Leckdy i pár mm..udělá mnoho...jindy je třeba i pár cm....ale výsledek stojí za to :-)

   

03.2.2011 Přidány další položky a nové zboží do e-shopu...v sekci: Držák fénuPamlsky a

výstavní klipsy, polštáře a nášivky a brzy přidáme další zboží!!!!

12.1.2011 Úžasný začátek roku a ještě úžasnější výstavní výsledky!!!!!!

NVP Olomouc: naše Deniska - VN1 a Nejkrásnější dorost celé výstavy!!!!!!

Francis - V1, CAC. Více ZDE

 

5.1.2011 Předělána sekce: výstavní úprava shih-tzu! Vložena úžasná videa od top groomerů, která Vám ukáží, jak se ,,poprat" s úpravou srsti  na výstavu:-) Můžete vidět ZDE

4.1.2011 V E-shopu dokončeny a naskladněny další položky- aromakosmetika a mašličky

Aktuální fotografie naší malé dračice Denisky ve věku 7měsíců

  

1.1.2011 Tak a máme tu nový rok ,ve kterém vám všem přejeme jen to nejlepší a ať je zkrátka jedinečný, k čemuž ho předurčují hned dvě jedničky!!!

Jako každý rok se tak trochu ohlédnu za tím loňským. Pro naši chovatelskou stanici byl mimořádně úspěšný- několik našich odchovů se víc než úspěšně prezentovalo na výstavách a získalo opravdu bohatou řadu titulů od vítězů tříd, přes klubovou vítězku mladých po BOB a BIS puppy či BIS junior! Fenky Gilliene a Francis si dokonce tento rok zvládly dokončit i juniorské šampionáty české a klubové! Fenky Danetta, Goddess a Fifty-Fifty pak získaly řadu vítězů tříd, krajský vítěz, několik res. CAC i CAC!!!! A dokonce jsme se zatím jen jednou, ale o to úspěšněji předvedli i v soutěži o nejlepší chovatelskou stanici, kde se naše holčičky premiérově probojovaly dokonce na 2.místo. Takže víceméně celý rok- ač já osobně jsem měla výstavní pauzu- se o úspěch zdárně staraly naše odchovy a jejich úžasné majitelky, za což jim patří můj velký obdiv a dík!

V roce 2010 se nám také úspěšně podařilo odchovat 2 vrhy H a CH, pro které se nám podařilo naleznout láskyplné domovy a úžasné majitele i jim patří velké poděkování za to, jak se o naše štěňátka starají! Z vrhu CH jsme si po několika letech nechali krásnou holčičku Denisku, která svou kariéru začala teprve na sklonku roku 2010..ale jde jí to zatím dokonale!!!!

No a v novém roce se těším především na to, že se nadále budu setkávat s mými dětičkami a jejich majiteli a že se všichni sejdeme ve zdraví a dobré náladě a když se nám poštěstí zase i na nějaké výstavě...tak to bude jen taková třešnička na dortu, která samozřejmě vždy potěší a zahřeje...ale přeci jen to není to hlavní, hlavní je, aby nám ty naše šicunky dělaly radost...a to ony umí i bez titulů :-)

29.12.2010 VLOŽEN nový CENÍK služeb úpravy psů- platný od 1.1.2011...tak jako všude jsme i my nuceni k malé úpravě cen! I když v našem případě se jedná o úpravy spíše symbolické!!!! Ceny za střih a trimování jsou zvýšeny v průměru o 20,- Ceny za koupání zůstávají  i nadále stejné!!!!!! Věříme, že úpravu cen pochopíte- a my se i nadále budeme snažit o nadstandartní služby a přístup k Vašim mazlíčkům! Těšíme se na vás!

Více informací ZDE

27.12.2010 Usilovně pracujeme na zcela nové, přehlednější verzi E-SHOPU, mnohem snadnější co se objednávek týká a také přidáváme nové zboží! Mějte proto pochopení .....ještě to chvíli potrvá, než dostane finální podobu....maličko upravujeme i vzhled stránek, tak snad se vám změny budou líbit :-)

24.12.2010 Vánoce :-) Jako tradičně u nás patří především pejskům!!!!!! A letos tomu nebylo jinak, za tu jejich radost nám to stojí!!! Malá ochutnávka ze štědrého ,,psího dne"

     

18.12.2010 Náš premiérový vrh A oslavil své již 7. narozeniny!!!!!!

 

15.12.2010 Upravena sekce naše feny a přidány informace k naší nejmladší fence-ZDE

8.12.2010 Velkolepá výstavní premiéra naší malé Denisky + Speciální výstava shih-tzu klubu

více info, fotek a videí naleznete ZDE

25.11.2010 MVP Nitra: JCh. Francis Imperial Bohemia- CAC,r.CACIB a započatý šampion SR!

17.11.2010 Předvánoční akce v našem e-shopu: Při objednávce nad 1 000,- poštovné zdarma v rámci ČR + malý dárek :-)

6.11.2010 Přinášíme Vám čerstvé fotky naší nejmladší fenečky: Charismatic Denise Imperial Bohemia ve věku 5ti měsíců- Deniska nám roste opravdu do krásy.

  

6.11.2010 Vzhledem k velkému zájmu a četným dotazům na aromaterapeutickou kosmetiku- jsme pro Vás speciálně natočili instruktážní videa s názornými ukázkami aplikace....další budou postupně následovat.....na ta první se můžete podívat již nyní v sekci věnované aromaterapii ZDE

6.11.2010 Minulou sobotu jsme měli moc milou návštěvu- přijela nás navštívit naše fenečka z vrhu H- malá Amálka, má úžasnou povahu- mazlíček v pravém slova smyslu, děkujeme majitelce paní Marešové, že nám ji přivezla ukázat!!!

 

4.11.2010 Několik podzimních novinek :

4.11.2010  JCh. Francis Imperial Bohemia- již oficiálně obdržela diplom českého junior šampiona a při té příležitosti jsme dostali její aktuální fotky v domácí úpravě, moc děkujeme!

 

28.10.2010 - Tento státní svátek jsme strávili s našimi přáteli a našimi odchovy a oslavili tak úspěchy našich holčiček na výstavách...především dokončené junior šampionáty Francisky...ale také další úspěchy Danettky a Godýnky..byl to fajn den - fotky si můžete prohlédnou na rajčeti Danušky Čermákové ZDE Moc děkujeme  za krásné dárečky pro nás i pejsky!!!

Užili jsme si i krásnou podzimní procházku, kterou jsme spojili s nácvikem výstavy..v rámci trénování s naší malou Deniskou na video se můžete podívat ZDE

Naše malá Deniska je pořádný čertík, aby jste uvěřili podívejte se na toto video :-) TADY

28.10. 2010 Naši přátelé nám zaslali krásná videa z CACIB České Budějovice..jestli se chcete podívat jak to na výstavě probíhalo....podívejte se v sekci úspěchy ZDE

19.10.2010 Dostali jsme fantastické video našeho odchovu z vrhu CH- pejska Christiana Diora...alias Dia- strašně moc děkuji majitelce za zaslání- podívejte se sami na našeho sladkého chlapečka- ZDE

 Dostali jsme krásné foto našeho odchovu Danetty Imperial Bohemia- moc děkujeme!

12.10.2010 Další úspěšná výstava a další ukončený šampionát pro náš odchov :-) Krásný úspěch naší Francis Imperial Bohemia na MVP České Budějovice..více ZDE

10.10.2010- Upravena sekce úprava psů, doplněny nové informace

 

27.9.2010 Novinka v naší nabídce! revoluční kosmetika....něco zcela jiného..nového :-)

Přidány další přípravky...a také možnost zaslání vzorku.

 Více ZDE

 

 

 

 

 

19.9.2010 Na výstavní kariéru pilně připravujeme také náš nejmladší přírůstek:-)

Charismatic Denise Imperial Bohemia

  a že jí jde nejen postoj, ale i chůze....na to se můžete podívat i na tomto videu, kde byla opravdu ještě malé mimíško :-)))) http://www.youtube.com/watch?v=lRKRuyjoTVs

a můžete se také podívat na naše ,,nejvtipnější štěněčí" video roku....kde pro změnu zazářil bratříček naší Denisky malý Christian...pár dní před tím, než odjel do svého nového domova:-) klikněte ...tady: http://www.youtube.com/watch?v=FjkxmfyhbNE

 

 

19.9.2010 Krajská výstava KCHMPP Mladá Boleslav...více zde

19.9.2010 Klubová výstava shih-tzu klubu ČR, Praha hotel Step...více zde

19.9.2010 Konečně se dostávám k tomu vložit fotografie, které mi přišly od majitelky našeho

milovaného ,,Hauzíčka" alias House Dr. Imperial Bohemia- Alexandro, moc Vám děkuji za zaslání

a za péči a lásku, kterou Hauzíčkovi dáváte!

 

12.9.2010 Klubová výstava shih-tzu klub ČR, Praha - hotel STEP

Goddess Imperial Bohemia- res. CAC! Fifty- Fifty Imperial Bohemia- V3!

6.9.2010 Klubová výstava Paskov- bombastický úspěch Imperial holek!!!!!!!

Goddess Imperial Bohemia- CAC, Danetta Imperial Bohemia- V3 /z 8fen/ a

FRANCIS IMPERIAL BOHEMIA- CAJC, JUNIOR BOB a BOB !!!!!!! Francis si těmito tituly

také dokončila KLUBOVÉHO JUNIOR ŠAMPIONA!!!!! Více info- brzy v sekci úspěchy...

3.9.2010 Naše odchovy opět slavily velký úspěch na MVP Ml. Boleslav!

Francis Imperial Bohemia- Výborná 1, CAJC a poté i Nejlepší mladý jedinec plemene / junior BOB/ a její sestřička Fifty- Fifty...hnad v závěsu za ní výborná 2!!! Více o výstavě ZDE

 

3.9.2010...několik novinek za poslední týdny...nestíháme tak časté aktualizace...neb práce je nad hlavu, máme za sebou rekonstrukci atd....hlásí se nám naše dětičky a chodí nám krásné fotky...od Herbieho, Hauzíčka i Honey Beara...všem majitelkám kluků z vrhu H srdečně děkuji!!!

V polovině srpna také odcestoval do svého nového domova v Ostravě pejsek z vrhu CH /Christian Dior/ i od jeho paničky dostáváme pravidelně informace o tom jak se malý Dio má a také jí velice děkuji za to, jak se o našeho kluka vzorně stará!!!!!

15. 8. 2010 Pár letních novinek :-DDD v naší CHS :

Během léta jsme měli několik psích návštěv- mimo jiné také naší Amálku, Herbíčka...který byl ve svém živlu a vyřádil se s našimi štěňátky a také jsme tu uvítali našeho ,,vnoučka" Agouška a při té příležitosti jsme zvládli i několik fotek :-)

 

 

 

30.7.2010 Dostali jsme krásné fotky našeho úspěšného odchovu:

JCh. Gilliene Imperial Bohemia- moc děkuji majitelce O. Michlové / CHS Moravia Clér!/

  

 

25.7.2010 Krajská výstava Brno- další úspěch našeho odchovu- více zde

23.7.2010 Přidány výsledky z Národní výstavy v Mladé Boleslavy více zde

12.7.2010

 Léto nám letos začalo přímo fantasticky a tak se nám vydařila i první várka naší dovolené...máme za sebou skvělý týden, který jsme si užili cestováním po krásách Čech a především jsme navštívili několik našich velmi dobrých přátel, od kterých jsme dostali pozvání a na které nám přes rok nezbývá tolik času...kolik bychom jsme si přáli a tak tato dovolená byla pojatá jak jinak než v shih-tzu stylu :-)))))) V sobotu jsme byli pozváni k naší kamarádce Ivetce, kam vyrazila i Nobleska, v neděli si svůj výlet užil Rudík, který jel navštívit své staré kamarády Matýska a Fredíka a já moc ráda viděla Evičku s Pepou na jejich chatě, celé pondělí jsme stravili spolu s naší Sisinkou, Nobleskou a mými dětičkami: Danettkou, Winouškem, Godýnkou a Franciskou v Libchavách u mé ,,již druhé rodiny"- Čermákových :-) a nechyběla ani další část zvířecího osazenstva...jako Nikiška, Týnuška a Zipánek a člověčí tým posilnila také Dáda a Evička- nádherný den plný sluníčka a skvělé nálady a výborného jídla - neměl vážně chybičku!!! Další dny jsme si užívali sluníčka a našich shih-tzu dvojčátek:-))) V pátek byl pro změnu na programu výlet na Mácháč, který jsem si užila spolu s Michalem, Kačenkou a malou Leontýnkou a v sobotu nás pak  navštívila naše malá Amálka, která se spolu s páníčky vracela z dovolené v Harachově- mockrát jim děkuji, že si na nás udělali čas a přivezli mi malou Amálku ukázat :-))))

Během léta ...nás ještě čeká několik volných dnů.......a už se těšíme na další zajímavé plány a výlety.....letošní prázdniny prostě lákají  k tomu  užít si je plnými doušky...

tady se můžete podívat na další fotky...z našeho ,,šicu dne v Libchavách, které pořídila Evička s Danuškou danetta.rajce.idnes.cz/Sicu_den_5.7.2010/

8.7. Aktuální video našich dvojčátek ve věku 6ti týdnů :-) Více ZDE

7.7. 2010 Užíváme si léta a dovolené a tak konečně zbyl i čas na pořízení nových a aktuálních fotografií našich miminek ve věku 6ti týdnů....čas utíká jako voda a děti rostou před očima :-)))) podívejte se sami ZDE

6.7.2010 Báječný shih-tzu víkend ve Zbraslavi :-)

Minulý víkend jsme strávili na velmi příjemné  akci pořádané shih-tzu klubem ČR a vyvedla se nad veškerá očekávání! Naprosto úžasná atmosféra, fajn lidi , super jídlo i vínečko-grilovalo se, popíjelo, povídalo a smálo až do časných ranních hodin- takže jsme si to užili opravdu dokonale!

Součástí víkendu byl i miniseminář o úpravě shih-tzu, se kterým mi velmi pomohla Michaela Janáková (Hranická) /CHS Breed Love/ a chopila se názorné ukázky česání topknotu - za což ji opravdu velice děkuji!!!!!!!!

Zpestřením byla soutěž právě v úpravě a učesání nejlepšího topknotu, do které se statečně vrhlo i mužské osazenstvo ....a podívaná to byla opravdu nezapumentulná!!!!!! Tady je malá ochutnávka fotek........a nezbývá než doufat, že se příští rok sejdeme ještě ve větším počtu a že si to užijeme stejně...nebo ještě více než letos!

    

            

 

26.6.2010 Naše kouzelná Sisinka oslavila své 8. narozeniny!!!!  Tato čerstvá ,,veteránka"...ke které se toto oslovení vůbec nehodí / neb je stále v úžasné kondici a to nejen dle nás, ale i dle lékařských testů, které podstoupila minulý týden z důvodu anestezie a odstraňování zubního kamene/ je čipernější než leckteré štěňátko a stále milující hračky všech velikostí i tvarů!!!

22.6.2010 V sobotu jsme měli velmi milou návštěvu!!!!!!!!!!!!!! Přijel nás navštívit náš Herbie!!!! Se svou paničkou! Krásně jsme si popovídali, Herbie se vyblbnul s našimi pejsky a užíval si odpoledne ve svém ,,rodišti" . Byla jsem nadšená z jeho povahy, která je milá a navíc bezprostřední. Paní Pavlína se o Herbíčka spolu se svojí rodinnou stará naprosto dokonale a za to jí patří můj velký dík!!! Děkuji i za to, že si udělala čas a přijela nás navštívit!!!!

   

20.6.2010 Další super úspěch našeho odchovu GILLIENE Imperial Bohemia...na

MVP v Brně....více se dočtete ZDE

19.6.2010 Přicházejí nám i pravidelné informace ze Španělska o tom, jak se má naše Umička...na fotce můžete vidět, že má doma i svého osobního bodyguarda :-)))) alias překrásného Gora- Umičky velký ,,bráška a kamarád" :-)

19. 6. 2010 Chodí nám překrásné fotky od našich dětiček....kluci z vrhu ,,H" jsou takřka všichni ,,pražáci" ...takže se vzájemně navštěvují a chodí nám od jejich paniček i zdokumentované fotky , jak si to náramně užívají...takže tady jsou fotky z návštěvy ,,Barryho u Hauzíka a u Herbíka...  a pak pro změnu Herbíčkovu návštěvu v CHS Sylvadog Bohemia - naší kamarádky Sylvy Lankové, která mu krásně upravila tlapičky, poprala se s ním při vytrhávání chloupků z uší a dalších...neoblíbených zákrocích včetně culíčku :-) A poté se za odměnu vyřádil s Redíčkem a Edíčkem...takže na fotkách můžete vidět všechny mé milované kluky !!!!!!

     

14.6.2010 Úspěšný výstavní víkend ,,imperial dětí" aneb klubová výstava KCHMPP a KV Lanškroun- více ZDE

11.6.2010 Štěňátka už otevřela očička a mají už svá jména- více ZDE

30.5.2010- Přidány další fotky v sekci štěňátka

30.5.2010 KV Lysá nad Labem- Fifty-Fifty: V1, Vítěz třídy mladých a užší výběr na BIS Junior

25.5.2010 Máme dvojčátka!!!!!! Více v sekci štěňátka!!!!!!!

20.5.2010 Dostali jsme foto ze Španělska- s úžasným komentářem:-)))) Naše malá Umička si svého páníčka dokázala omotat kolem tlapky už za jeden den.... a takto mu pomáhá pracovat na PC:-)))) Vše zdokumentovala a zaslala její panička, které tímto mockrát děkuji !!!!

 18.5.2010- Všechny dětičky z našeho vrhu H - jsou již ve svých domovech...dnes odletěla i Umička za svou novou rodinou do španělského Madridu a Honey Bear bude hýčkán svou novou paničkou v Praze:-)

Dokončena reportáž z krajské výstavy v Hradci Králové :-)

16.5.2010  Velký úspěch na KV v HK...více již brzy :-)

Naše dětičky se nám rozjíždějí do nových domovů a díky jejich skvělým páníčkům o nich máme jen samé dobré zprávy a krásné fotky!!!!!! Skvělou rodinu již našel i náš ,,Hauzíček" a dorazily nám i první krásné fotky, Amálka - nám též zaslala krásné foto z nového domova i z vycházky venku. Všem majitelům srdečně děkujeme!!!!!!

Více foto již brzy....dneska nám hodně zlobí připojení :-(((((

   

 

12.5.2010 Malý Herbie a Amálka jsou již v nových domovech!

Od Herbieho, který bydlí se svou novou rodinou v Líbeznicích jsme dostali nádherný fotoseriál o tom jak probíhala jeho cesta do nového domova i jeho zabydlování...a dokonce už má i své osobní stránky! http://shih-tzu-herbie.blog.cz/

Amálka je od soboty ,,Hradečanda" a také od jejích páníčků dostáváme krásné fotky a informace o tom jak se má. Takže jim moc děkuji za vzornou péči!

 

8.5.2010 Klubová výstava Hlučín: Gilliene Imperial Bohemia: CAJC, klubový vítěz mladých a res. BIS mladá fena!

3.5.2010 HOUSE DR. NA PRODEJ! Malý ,,Hauzíček" včera sice odjel do nového ,,domova" k lidem, kteří ho měli rezervovaného více než 6 týdnů, ale teprve v noci si uvědomili, že štěňátko není plyšová hračka, ale že potřebuje také péči a starostlivost....což bylo evidentně mimo jejich chápání a ač tu byli 2x za Hauzíkem na návštěvě a vše jsem jim podrobně vysvětlila, protože to měl být jejich první pejsek, ale evidentně pro ně byla péče o psí miminko velká přítěž a tak nám Hauzíčka hned ráno dovezli zpět- díky BOHU! Neb ,,Hauzíček" je opravdu kouzelné stvoření a zaslouží si opravdu páníčky, kteří ho budou milovat!!!!!!!!!!!!!!!

2.5.2010 Dostali jsme nádherně graficky zpracované fotky od budoucí majitelky našeho malého Herbieho- moc za ně děkujeme!!!!!!!

  

 

 

26.4.2010   Květnové číslo časopisu PES přítel člověka - plné našich shih-tzu dětí :-)))) Na titulní stránce a uvnitř dětičky našeho MultiCh. Amora Imperial Bohemia - včetně jeho nejúspěšnější dcery- naší ICh. MultiCh. Noblesy of Amor Iveko-Dog a dále jeho 7 štěňátek z vrhu D CHS Sylvadog Bohemia a jeho velmi úspěšného syna MultiCh. Famous Red Boy Sylvadog Bohemia....uvnitř také článek, kterého jsme spoluatory:-)

 

24.4.2010 Nádherné jarní sluníčko a krásné teplíčko vylákalo ven nejen nás, ale i naše 7. týdenní štěňátka- v pátek měli svou premiéru a náramně se jim to venku líbilo...jak můžete ostatně vidět i na videu, kde si užívali nejen s maminkou, ostatními šicinkami, ale především s jejich milovaným strejdou Rudíkem, který se velmi rád ujal role ,,au-pair" a miminka řádně hlídal:-)))) a opečovával....podívejte se sami ZDE....no a dneska už takto řádili venku skoro celý den:-)

 24.4.2010 Nová kolekce mašliček a také nové CENY!!!! A výprodej kolekce loňské- více ZDE

 

19.4.2010 Máme dle ultrazvukového vyšetření potvrzeno, že naše Ch. Anabell Imperial Bohemia je březí!!!! A můžeme se tak v druhé polovině května těšit na miminko/ ka.....jelikož jsme byli nedočkaví, na sono jsme jeli brzo a zřetelně byl vidět pouze 1 plod...tak se necháme překvapit....jestli se skutečně máme těšit na jedináčka a doufejme, že v tom případě na vytouženou holčičku...nebo tam bude ještě nějaké překvapení :-))))))))

19.4. 2010 Vloženy nové aktuální fotky ve věku 6ti týdnů- našeho vrhu H- více ZDE

19.4.2010 Klubová výstava KCHMPP a skvělé výsledky našich holčiček! Podívejte se ZDE

13.4.2010 Národní výstava Ostrava- velký úspěch naší Gilliene...super premiéra ve třídě mladých!!!! Více ZDE

9.4.2010 Chcete vidět jak vypadá taková shih-tzu školka??? :-)))))) Tak se podívejte přímo TADY :-))))))

7.4.2010...Velmi hektické Velikonoce u Imperial Bohemia....aneb v sobotu výstava ...více info ZDE, kde zářila naše Fifty , v neděli velmi příjemný den s přáteli u nás v Holíně a v pondělí pro změnu shih-tzu den u Čermákových v Libchavách...sice jsem se nezastavila, ale stálo to za to :-)))))) Moc děkuji za úžasné pohoštění a super Velikonoční pondělí!!!!!!!.......pár fotek z posledních dní...najdete níže....

 

6.4. 2010...NOVINKY posledních dnů....se týkají především fotek, fotek a zase fotek :-))))) Během posledních týdnů jsme nafotili jednak naší Noblesku ve věku 3,5let ...pak byla na řadě Nelinka...vě věku 6let a včera jsme si užili u Čermákových prima shih-tzu den....a tak jsme nemohli nepořídit fungl nové ,,jarní foto" také našim mladým holkám Godýnce a Francisce...tady je malá ochutnávka všech....do fotogalerie přibudou brzy další fotky:-)

Také jsme se v sobotu zúčastnili Krajské výstavy v Mladé Boleslavi.....kde zabodovala naše Fifty.....info již brzy v sekci výstavy:-)

       

27.3.2010- S příchodem jara a blížícím se věkem 6,5 let jsem se dnes rozhodla trochu pozměnit vizáž a image mému milovanému Rudíčkovi....sluší mu to za všech okolností se srstí i bez... a bude si náležitě a plně užívat psích radovánek a řádění venku :-)....tady je foto.....jak může i ostříhaná šicunka vypadá nádherně a elegantně :-)

 

 

27.3.2010- Klubová výstava shih-tzu klubu ČR - Praha- po velmi hektickém týdnu jsem dokončila report..... a také krajská výstava Brno- Vyškov!!! A velice úspěšná premiéra naší Fifty-Fifty:

více zde

 

27.3.2010- Nové fotky štěňátek z vrhu ,,H" ve věku 2,5 týdne- více v sekci štěňátka-můžete se podívat zde!

 

13.3.2010- Novinky v sortimentu mašliček - podívejte se zde

Novinky v sortimentu- nažehlovací nášivky shih-tzu  - více info zde

a praktická krabička na gumičky   - více info zde

6.3.2010 Naše Fíbínka /Brilliant Star/ si nadělila ke svým 3. narozeninám, které slaví právě dnes- nádherný dáreček!!! Porodila nám 5 překrásných štěňátek - 2 holčičky a 3kluky!!!!!!!

Více ZDE!!!!!

21.2.2010 Další novinkou v sekci e-shop jsou nůžky za super cenu!!!!

 

20.2.2010 Dnes jsme u nás na návštěvě přivítali náš odchov Fifty-Fifty Imperial Bohemia. Mockrát děkuji její majitelce paní Marii Suchánkové, za vzornou a příkladnou péči a za to, že mi Fifinku přivezla ukázat! Při té příležitosti se koupalo, fénovalo, česalo a trénovalo na výstavy, jelikož Fifinka již brzy posílí ,,výstavní Imperial team" - no a samozřejmě jsme museli výsledek také vyfotit. Od paní Suchánkové jsme dostali jak my, tak naši pejsci moc dobré dárečky- za které taktéž mockrát děkujeme :-)

    Foto Fifty ve věku 9 měsíců!!!!!

 

16.2.2010 Skvělé novinky v sekci E-SHOP!!!! Kartáče za super ceny!!!! A také nová sekce- gumičky.

5.2.2010 Skvělá NOVINKA-budeme mít štěňátka!!! Dnešní ultrazvukové vyšetření potvrdilo, že naše ,,Fíbí" je březí a tak se počátkem měsíce března můžeme těšit na cca 4 štěňátka! :-)

 

5.2. 2010 nám dorazilo také foto našeho odchovu z vrhu E- pejska Chachy ,,Čačíka" mockrát děkuji majiteli za telefonát a vyprávění o tom jak je Čačík skvělý a za fotky v novém sestřihu:-)

4.2.2010 Mimořádná AKCE- 3 denní  INTENZIVNÍ semináře /30h-výuky/ - úvod do základů úpravy srsti různých plemen- s termíny konání  v květnu - za akční cenu 5 000,-  / Cena platí při podání závazné přihlášky do konce března!!! Více informací na e-mailu: imperial-bohemia@seznam.cz

 

DALŠÍ NOVINKOU je jednodenní seminář UKÁZKY STŘIHů- dopoledne povídání o nejmodernějších technických pomůckách+ tipy na to, kde je koupit! Odpoledne ukázka střihů- 3 plemen / v současné době jedny z nejčastějších/ pudl, jorkšír, westík-trimování. Seminář je 12ti hodinový!!!Termíny -Duben 2010. Od 8-20h. Cena je 1900,-  při zaslání přihlášky do konce března!!!! Info též na mailu: imperial-bohemia@seznam.cz

 

 

12.1.2010 Národní výstava Olomouc- více si přečtěte ZDE

 

5.1.2010- PLÁNUJEME ŠTĚŇÁTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rodiči plánovaného vrhu budou:

Brilliant Star x Chack z Targenu!!!!!!!

 

5.1.2010 A také naše zlatíčko Dolce Vita alias Pabu nám poslala  pozdrav se svou oblíbenou ovečkou:-)))) Od léta, kdy u nás byla na prázdinách si oblíbila krátký sestřih a už u něj zůstala:-))))

5.1.2010- Také Giuliete nám poslala pozdrav. Malá ,,Lilinka" jak ji doma říkají dělá svým majitelům jen radost a je to mazlíček na plný úvazek:-) Děkujeme za foto i milý mail!

2.1.2010 Na Silvestra jsme dostali spoustu nádherných fotek našich odchovů z posledních vrhů- mockrát za ně děkujeme.

  

Na foto Gilliene a Fifty- Fifty:-)))))

 

A také nám dorazil Gucci v novém sestřihu:-)

 

Na nový rok jsme si taky vypustili lampionek štěstí- tak uvidíme, jestli se na nás nějaké letos usměje:-))))

 

 

2.1.2010 Naši pejsci byli asi opravdu mooooc hodní,neb na ně nezapomněl ani Ježíšek z Hradska a tak jim prostřednictvím ,,tetiček Iny a Lenky a kamarádů Cipíska a Snoopíka nadělil plnou tašku úžasných dobrot a hraček!!!

Speciálně pro Rudíka-Mufíka- přibyl do naší sbírky taky Muf plyšový:-)))) Mooockrát děkujeme za tak nádherné dárky.

  

 

 

 

 

 

 

  • %top% (např.: Dovolená%top%)
TOPlist