Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

CHS SHIH-TZU & Úprava psů & Alternativní terapie

 

NOVINKY

v současné době se nevěnujeme chovu plemeni shih-tzu- díky velmi vážným rodinným komplikacím- štěňátka nemáme a ani neplánujeme.

Krom úpravy psů - nabízím taktéž alternativní terapii pro Vaše mazlíčky- především bachovy esence a poradenství v oblasti homeopatie, gemmoterapie a aromaterapie- více v samostatné sekci Alternativní terapie

Díky tomu, že spolupracuji s homeopatickou lékařskou asociací a píši články pro portál SVĚT HOMEOPATIE- velice často mě kontaktují čtenáři těchto článků a chtějí se mnou rozebírat konkrétní problémy- jen upozorňuji- že se nevěnuji ,,charitnímu poradenství" a mé služby a můj čas je placený- je to práce jako každá jiná- proto prosím nečekejte, že sedím celý den u PC a zdarma rozebírám desítky došlých mailů či telefonátů, nevím- proč si to mnoho lidí myslí, ale jsem obyčejný smrtelník, který taktéž platí účty a složenky!!! Takže na to prosím myslete- ceník mých služeb najdete v sekci alternativní terapie, velice děkuji za pochopení!!!!!

 

 

Novinky 2013

11.10.2013 Další šampionát pro naší chovatelskou stanici!!!! Náš odchov splnil na                            CACIB Wroclaw podmínky pro udělení polského šampiona!

 

21.9.2013 Očekáváme štěňátka :-D

 

 

 

Rok 2013 je pro nás rokem výročním a slavícím neb naše chovatelská stanice letos slaví 10 let!!!!!! Takže doufejme, že to bude rok plný oslav a radostí! :-D

 

 

Malé ohlédnutí za rokem 2012

V tomto roce jsme se výstavám věnovali jen okrajově, ale i přesto s velkým úspěchem! Naše 9ti letá fenka Anabell z našeho prvního vrhu ,,A“..si jako první v naší CHS vybojovala titul VETERÁN ŠAMPION ČR! Zvládla to během 3výstav, kde získala vždy V1+ Veterán BOB! Nelinka dokazuje, že je v lepší kondici a srsti, než za mlada a já jsem coby chovatelka samozřejmě velmi hrdá na to, že mohu prezentovat svůj vlastní odchov i v takovémto věku!!!

 

Velmi pěkně se na výstavách prezentoval i náš nejmladší odchov Iveko-Dog Showman Imperial Bohemia ,, Igi“ . Zúčastnil se zatím pouze 7. výstav, kde získal známku vždy velmi nadějná nebo výborná s pořadím 1- max.3!! a to v početné konkurenci. Na konto si připsal i pár cenných titulů:

CAJC, BOJ, Klubový vítěz mladých 2012!, BIS JUNIOR!

CWC – kterým si v prosinci stihl úspěšně nastartovat polského šampiona :-)

 

Na dvou výstavác se prezentovala i naše Jch. Charismatic Denise Imperial Bohemia, která získala V1, Vítěz mezitřídy, Krajský vítěz a V2 + res. CAC :-)


TOPlist