Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

CHS SHIH-TZU & Úprava psů & Alternativní terapie

Základní informace o štěňátkách a chovatelském servisu

Štěňátka z naší chovatelské stanice jsou odchována pod 24h dohledem a samozřejmě v domácím prostředí jako všichni naši pejsci!!! Krmena superprémiovým krmivem, pravidelně každých 14dní odčervována přípravkem DRONTAL či CANIVERM  a dle veterinárního schématu očkována- již při 1.očkování jsou řádně prohlédnuta veterinárním lékařem a následně pak ve věku 7.týdnů absolvují  čipování a důkladnou veterinární kontrolu celého vrhu.

Naše psí miminka jsou ve skvělé zdravotní i výživové kondici, perfektně socializovaná, zvyklá na ostatní pejsky i lidi, naučená základní hygieně- tzn. venčení na savé podložky, postupně si navykají na péči o srst, koupání, česání a v neposlední řadě i vodítko:-)

Dle přání nových majitelů můžeme zajistit vystavení PET PASSU!

Vyžadujeme trvalý kontakt s novými majiteli, jelikož nám není lhostejný osud našich dětí. Naprostou samozřejmostí je kupní smlouva a dárkový balíček s výbavičkou do začátku. Naše miminka umisťujeme výhradně do vynikajích podmínek, neprodáváme štěňátka velkochovatelům či překupníkům, výstavy nejsou podmínkou, prvořadá je láskyplná péče!

 

CHOVATELSKÝ SERVIS

Budoucím páníčkům našich štěňátek zajišťujeme veškeré poradenské služby-kdykoli poradíme se vším- s čím si nebudete vědět rady . V  případě zájmu o chov či výstavy- rádi štěňátko připravíme na výstavu či uchovnění, upravíme ho, případně i  předvedeme!

Poradíme s péčí o srst a výběrem vhodné kosmetiky a pomůcek.

V případě feneček poradíme s výběrem krycího psa i porodem.

Vše je samozřejmě naprosto ZDARMA!

 

Štěňátko odchází do nového domova s bohatou výbavičkou!!!! Sepsání kupní smlouvy s veškerými podrobnosti- je opět zcela samozřejmé.

 

TOPlist