Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

CHS SHIH-TZU & Úprava psů & Alternativní terapie

 

PROFESIONÁLNÍ A KOMPLEXNÍ PÉČE O SRST MALÝCH A STŘEDNÍCH PLEMEN

Objednávejte na telefonu: 736 215 215

Pracovní doba: Po, Ut, Čt, Pa: 9-18:00

Středy a víkendy - zavřeno!

Novinkou je poradna alternativní terapie!!!

Více v samostatné sekci!

 

 • koupání
 • stříhání
 • trimování
 • rozčesávání, vyčesávání podsady, ošetření drápků, uší, očí, análních žláz, aromaterapie, ošetření problematické kůže
 • kynologické poradenství- péče o srst, celková péče o psa, výživa, chov, krytí, porody, alternativní medicína

Špičkové vybavení, vlídné zacházení, možnost Vaší přítomnosti během úpravy, dlouholeté zkušenosti a praxe. Výstavní úspěchy našich vlastních odchovů i zákazníků po celé Evropě. 

Tady je důkaz, že některým pejskům se od nás nechce ani domů :-) Spokojeně si po úpravě leží v našem pelíšku pro hosty a těší se zase na další příjemné rozmazlování  u nás :-)

Na prvním foto maminka Sisi s dceruškou Eliškou a na druhém potom velké kámošky Cindy a Saly :-)

    

 

Něco více o nás :

Již od roku 2004 se věnujeme stovkám klientů z celé republiky i ze zahraničí!

Snažíme se poskytovat komplexní služby o Vaše miláčky na prvotřídní úrovni a na každého zákazníka se snažíme vymezit dostatečný časový prostor. Pakliže si nevíte s něčím rady, rádi poskytneme poradenský servis týkající se péče o psa a Vašeho pejska přitom budeme hýčkat a rozmazlovat co to jen jde :-)))))

Pejsky sami vlastníme již 24let! Od roku 2002 jsme také aktivními vystavovateli a chovateli, velmi rádi se s Vámi podělíme o zkušenosti z řady oblastí: ať je to péče o srst, tak i kožní problémy, výživa,  výstavy, krytí porody, alternativní medicína, aromaterapie a homeopatie......

/ Již několik let působím i jako bonitační referent shih-tzu klubu ČR- takže Vám mohu poskytnout i informace týkající se bonitací a chovu.

Vlídné a profesionální zacházení je pro nás samozřejmostí! Snažíme se najít cestu i k problémových jedincům...a že jsme jich za ta léta ,,zkrotili" více než dost :-))) avšak vyloženě agresivní jedinci...kteří se mi již ve dveřích snaží ukousnout ruku...opravdu upravit nelze a proto takovéto případy okamžitě odmítám...mějte pochopení pro to, že ruce jsou moje pracovní nástroje a budu je ještě potřebovat :-))) a nejde tu jen o poranění mé...ale také o případné poranění psa :-)

Při úpravě Vašeho pejska můžete být přítomni- avšak v 99% je mnohem lepší, když nám pejska svěříte, celá procedura je pak mnohem kratší a pro pejska tím pádem méně psychicky náročná, mnoho lidí si to neuvědomuje o pejska se bojí a při úpravě chce být, pejsek pak hledá v páníčkovi jen oporu a záchranu, buď se snaží po něm různě šplhat a utíkat mu do náruče - či nám seskakovat za páníčkem ze stolu- naprosto zbytečně pak vše trvá někdy klidně až dvojnásobně delší dobu, než kdyby tu pejsek zůstal sám. Úprava bez páníčka trvá zpravidla v průměru od 40ti minut do 2h / například při trimování nebo koupání/.

 Používáme pouze profesionální nástroje od renomovaných světových značek jako jsou ANDIS, THRIVE, JAGUAR, SOLINGEN, VIVOG a další.

Jsme různorodí i co se kosmetiky týká a tak Vám i Vašemu pejskovi můžeme nabídnout to, co mu bude nejlépe vyhovovat nebo na co jste zvyklí, proto pracujeme s různými přípravky i značkami od profesionálních výrobců, zejména:

 • Jean Peau
 • Chris Christensen
 • Laser Lites
 • Biogroom
 • Summerwinds

 

 

.

Fotogalerie..naší síně slávy a naší ,,střihárny" kde můžete vidět koupací box, fénovací i střihací stůl

 


 

 

Nabídka služeb:

 • koupání
 • stříhání
 • trimování
 • veškeré služby spojené s úpravou a údržbou srsti a kůže psů- tzn. rozčesávání plstnaté srsti, vyčesávání podsady - i velkých plemen! Ošetření proti parazitům- blechy, klíšťata, suchá srst, problémová pokožka, ošetření drobných poranění kůže-odřeniny, popraskaná kůže na tlapkách atd....
 • ošetření očí, uší, análních žláz, drápků
 • specializace na dlouhosrstá plemena- rozčesávání, koupání, sušení, ošetření speciálnímy prostředky- balzámy, regenerace, olej, balíčkování atd.
 • střihy dle standardů, ale především dle přání klientů a stavu srsti- nabízíme střihy letní, zimní, sportovní, elegantní i originální:-)
 • částečné úpravy na přání - zástřihy tlapek, vyholení čumáčku, uší, břicha atd......
 • Veškerá péče probíhá bez jakýchkoli tišících přípravků či brutálních metod- můžete být přítomni po celou dobu úpravy
 • Ale pozor- neupravujeme AGRESIVNÍ JEDINCE - pro takové doporučujeme návštívit úpravnu působící při veterinární klinice, kde může střihač po konzultaci s veterinárním lékařem provézt např. lehkou anestezii.
 • nabídka výstavní úpravy pro tato plemena: shih-tzu, lhasa apso, jorkšírský teriér, maltézský psík, kavalír king charles španěl, hrubosrstý jezevčík

 

 O konkrétních cenách Vás budeme informovat na místě či orientačně zjistíte po telefonu. Ceny jsou totiž individuální a záleží na stavu a délce srsti.

 

Pozor na možné příplatky!

zacuchaná srst: 10-100% k ceně!

špinavá srst!!!- + 10-50%- palikže nemáte objednané i koupání ,prosíme o přinášení psů do salonu, čistých včetně tlapek a břicha!!! Často vodíte své psy s mokrými a zablácenými tlapkami- tím se jednak zdržuje procedura a hlavně se nám tím ničí drahé náčiní!!!

Blechy a následné odblešení a asanace salonu: 100-150,-

Klíšťata- do 3ks zdarma- každé další vytažené a dezinfekce rány- 15,-

 

Nezrušená návštěva!!!Pakliže se předem telef. neomluvíte a nezrušíte domluv. termín při příští návštěvě vám bude připočtena 50% přirážka za naší ztrátu času a ušlý zisk!!!!

 
 
BONUSY!
Staňte se naším stálým klientem- získejte zákaznickou kartu a tím pádem každé 5. stříhání či trimování se slevou 40%. Platí při objednávání termínu úpravy předem a při pravidelných návštěvách po 8-max.!!! 10ti týdnech!!!!
Tyto slevy nelze uplatnit při neudržované- plstnaté srsti či v případech těžce zvladetetelných či agresivních jedinců!
 
Důležité upozornění a prosba!
Prosím o důsledné dodržování času objednávek- pakliže se zpozdíte o více než 15min.! nemohu Vás již přijmout- neb narušujete harmonogram dalším klientům- na každého zákazníka – máme přesně stanovený čas! Také prosím – v případě, že se nemůžete ve sjednaném termínu dostavit o telefonickou omluvu- PŘEDEM!!!! 
Pakliže se nedostavíte 2x po sobě v předem objednané době- vyhrazuji si právo- vás již nadále NEPŘIJMOUT!
 
 

 OBJEDNÁVKY

Objednávky přijímáme  telefonicky či osobně na naší adrese:

Pravidelným zákazníkům radíme objednat se vždy u nás na další návštěvu...předejdete tak dlouhým čekacím lhůtám!

Naše klientské kapacity jsou značně přeplněné-  sice se snažíme vycházet lidem vstříc a termín se snažíme najít vždy, ale počítejte, že dle časové náročnosti různých plemen  objednávkové lhůty mohou trvat i řadu týdnů.

PRACOVNÍ DOBA 

dle objednávek:

PO-PA : 8:30-18:00

 

Velice děkuji za pochopení - neb povolání je pro mě i koníček, snažím se tomu obětovat co se jen dá...ale zdraví, moji vlastní pejsci a rodina už si taky po těch dlouhých letech / které jsem obětovala jen a jen stříhání....pátek..svátek..od rána do noci/ zaslouží, abych se věnovala také jim!!!!!!!

tel: + 420 736 215 215

adresa salonu: Holín 130, 2km od centra Jičína- brány do Českého ráje:-)

 

Těšíme se na Vaši návštěvu- Vašeho pejska budeme maximálně rozmazlovat-bude se mít opravdu jako v ráji!

TOPlist